Polska Agencja Żeglugi Powietrznej ogłasza przetarg otwarty w formie ofert pisemnych na sprzedaż samochodów służbowych wycofanych z eksploatacji

image_pdfimage_print

W dniu 25.01.2017 r. o godz. 09:00 w budynku Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej przy ul. Gałczyńskiego 2a w Raszynie odbędzie się przetarg otwarty w formie ofert pisemnych na sprzedaż 30 szt. samochodów wycofanych z eksploatacji.

Przedmiotem przetargu są samochody osobowe: 7 szt. Peugeot Partner II HDI w kolorze srebrny metalic, 9 szt. Peugeot 307 Kombi w kolorze srebrny metalic, 3 szt. Renault Megane Grandtour III w kolorze srebrny metallic oraz 11 szt. Renault Kangoo II dCi w kolorze białym. Wszystkie informacje odnośnie omawianego przetargu zostały umieszczone na stronie intranetowej wewnętrznej PAŻP, głównej stronie internetowej PAŻP  www.pansa.pl oraz  http://bip.pansa.pl/ w dziale – Działalność Agencji pod zakładką „Zbycie środków trwałych”, a także na tablicach ogłoszeń w budynkach PAŻP: ul. Wieżowa 8 i Al. Krakowska 4/6 w Warszawie oraz ul Gałczyńskiego 2a w Raszynie.

Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.

 

Przewodniczący Komisji Przetargowej

 

WYNIKI w załączeniu

                  

 

Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast